Výdělek na netu

Jak vydělat pomocí internetu.
Skvělá nová možnost vydělat si - Agloco
Info o Aglocu tady.

Agloco

Registrace
Nový způsob výdělku, kterym si můžete pěkně přivydělat. Potom, co se registrujete na Agloco.com stáhnete si malej prográmek Agloco Viewbar™, kterej slouží k zobrazení malý textový reklamy a hlavně k vyhledávání na internetu. Viewbar™ podporuje hodně vyhledávačů a např. Google dá 0,1 $ Aglocu za to, když někdo z nás bude vyhledávat Googlem přes Viewbar™. Po registraci jsi vlastně spoluvlastníkem Agloca, jako všichni ostatní členové. Výdělek Agloca se dělí úměrně mezi všechny členy, podle toho, kolik mají refferalů a kolik nasurfovali. A to všechno zadarmo.
1) Zaplaceno dostaneš za čas, při kterym máš zapnutej Agloco Viewbar™. Musíš mít Viewbar™ zapnutej 5 hodin měsíčně. Teď je to nastavený tak, že ikdyž budeš mít Viewbar™ zaplej dýl, víc peněz nedostaneš.
2) Dostáváš taky akcie společnosti Agloco, a to úměrně času kdy máš zaplej Viewbar™ a kolik jsi získal refferálů. Společnost Agloco bude během roku větší a úspěšnější než YouTube, kterej byl nedávno koupenej Googlem za 1,6 Miliard USD.
3) Čím víc refferálů budeš mít, tim víc budeš dostávat, proto je dobrý se snažit. Na stránkách Algoca najdeš kalkulačku která spočíta, kolik je možný si vydělat.
Rozhodně nemáš co ztratit, všechno je zadarmo, a dá se slušně přivydělat.

 

Můj Autosurf a Hyip monitor: Blazli Monitoring
Toplink - katalog odkazůToplist českých stránek - SuperLink.czoptimalizace PageRank.cz